سوالات متداول

شماره اختصاصی چیست ؟ - به شماره پیام کوتاه گفته میشود به عبارتی همانند شماره شخصی ویا موبایل شما که  با پیش شماره 3000 که به مدت یکسال در اختیار شما قرار می گیرد .

آیا شما نیاز به شماره اختصاصی دارید ؟ - شماره اختصاصی برای آن دسته از کاربرانی است که نیاز به دریافت پیامک دارند و شماره اختصاصی مجازی برای آنها کافی نمی باشد .

آیا میباست حتما شماره اختصاصی خریداری نمود؟ - خیر، شماره ای برای ارسال و دریافت شما و تمام کاربران این  سامانه مهیا می باشد و دریافت شما با استفاده از شماره اختصاصی مجازی انجام می شود .

شماره اختصاصی مجازی چیست ؟ - در پنل کلیه کاربران محلی برای تعیین شماره اختصاصی مجازی در نظر گرفته شده است که می توانند کلمه یا شماره ای را تعیین کنند مانند (iran46.ir) و هر مخاطبی که در ابتدای پیامک این عبارت را درج نماید و به شماره 30007098 ارسال نماید ، این پیامک به بخش گزارشات sms دریافتی کاربر منتقل می شود و کاربر می تواند پیام های دریافتی خود را مشاهده نماید .

آیا امکان دایورت از شماره اختصاصی به موبایل وجود دارد ؟ 

- بله ، شما میتوانید کلیه دریافت های خود از شماره اختصاصی را به یک شماره مویایل دایورت نمایید .

هزینه شماره اختصاصی چقدر است و آیا امکان انتخاب شماره وجود دارد ؟ - هزینه شماره اختصاصی بر اساس تعداد ارقام و رند بودن شماره متفاوت می باشد و شما میتوانید ارقام آخر شماره را انتخاب نمایید .

هزینه پیامک چه زمانی پرداخت میگردد؟ - هزینه پیامک را میبایست قبل از ارسال پرداخت نمائید و حساب خود را شارژ نمائید آیا غیر از هزینه پیامک هزینه ای برای موبایل هم اخذ میگردد؟ -کاربر گرامی توجه داشته باشید شما فقط هزینه ارسال پیامک را پرداخت مینمائید. شایان ذکر میباشد که به هیچ عنوان سیم کارت شما مورد استفاده قرار نخواهد گرفت و در نتیجه ارسال از همان محیط پنل کاربری شما انجام خواهد شد.

 

کلیه حقوق مادی  و معنوی برای شرکت داده سیستم تدبیـــر محفوظ می باشد

 

Shetab Payment System


[بستن]